×Rezervácia pre Apartmánový dom Villa Gracia bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

.. a nezabudnite sa prosím po pobyte podeliť s ostatnými o Vašej skúsenosti v komentároch.

Apartmánový dom Villa Gracia
Kúpele Patince 461, Patince

zapamätajApartmán Patince chatová osada

okres Komárno, Podunajská nížina

Rozloženie izieb: 4 apartmány 2x2 +2
Kapacita zariadenia: 16 osôb

Nadštandardné ubytovanie v novopostavených prízemných apartmánoch v Patinciach v areáli kúpaliska, cca 200 m od wellness centra.
Objekt je rozdelený na štyri samostatné apartmány. V každom apartmáne sú dve dvojlôžkové izby, spoločenská miestnosť /možnosť 2 prísteliek/ prepojená s kuchynským kútom, kúpeľňa a letná terasa. Kuchyňa je kompletne vybavená (chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač, kávovar, elektrický sporák s el.rúrou) , poskytuje možnosť prípravy vlastnej stravy. V spoločenskej miestnosti sa nachádza rozkladacia sedačka, TV so satelitom a klimatizácia, ktorá Vám zabezpečí maximálne pohodlie v letných horúčavách.
V jednej z izieb je umiestnená manželská posteľ a v druhej sú dve samostatné postele. Zdravotné matrace v obidvoch izbách Vám zaručia kvalitný spánok počas Vašej dovolenky. V prípade potreby zabezpečíme aj postieľky, detskú vaničku a nočník. V kúpelni je WC, sprchovací kút. V chladnejšom období je možnosť prikurovania zapnutím podlahového kúrenia v celom apartmáne. Pri každej terase sa nachádza ohnisko slúžiace na letné opekačky a je k dispozícii aj kotlík s trojnožkou a varechou pre každý apartmán osobitne.
Novinka – bonus Jacuzzi-vírivka zadarmo – pre ubytovaných počas celého pobytu neobmedzene.
V záhrade apartmánového domu je detské ihrisko, pieskovisko s hračkami, pre menšie deti na požiadanie zabezpečíme bazénik. Lehátka na opaľovanie. Parkovanie pri objekte na vlastnom parkovisku je v cene – pre každý apartmán 1 vozidlo. Objekt je strážený kamerovým systémom. V prípade viac vozidiel je možnosť parkovania aj na stráženom parkovisku pri hlavnom vchode kúpaliska. Objekt aj areál sú cez noc osvetlené.


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nie
Viaceré nezávislé skupiny: ánoSezóna 11,00 € osoba/noc
Mimosezóna 9,20 € osoba/noc
Kapacita: 16 pevných lôžok + prísteľky, Ceny sú za 1 apartman v mimosezóne od 55 Eur/apartman/noc, v letnej sezóne 460Eur/apartman/týždeň, Silvester, Veľká noc na dotaz.
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Patince - kúpele, 100 m
Vlaková stanica: Komárno 15 km
Obchod: Komárno 15 km
Reštaurácia: 100 m

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Turistika Turistika
Rybárčenie Rybárčenie
Futbalové ihrisko Futbalové ihrisko
Tenisové kurty Tenisové kurty
Bowling BowlingTuristické atrakcie v okolí


Kúpalisko Patince kúpanie v obci Patince216 m
Rímska pevnosť Kelemantia história v obci Iža8,1 km

nahlásiť chybu