×Rezervácia pre Chalupa Prázdninový dom Bôrka bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Chalupa Prázdninový dom Bôrka
Fačkov 163, Fačkov

zapamätajďalšia výbava: sauna

Chata (Chalupa) Fačkov okraj obce

okres Žilina, Strážovské vrchy

Kapacita zariadenia: 8 osôb

Vidiecka turistika na Slovensku
MALÁ FATRA – Rajecká dolina
Ubytovanie pre rodiny s deťmi vo vlastnom
prázdninovom dome na vidieku

Prázdninový dom \\\\\\\\\\\\\\\“Bôrka\\\\\\\\\\\\\\\” sa nachádza v malebnom údolí Malej Fatry a Strážovských Vrchov na okraji malej obce Fačkov ( 536 m.n.m. ) v pokojnom, čistom a vzácne neporušenom horskom prostredí. Rekreačný dom je určený pre milovníkov pobytu v malebnej prírode, priaznivcom vidieckej turistiky a vyznávačom jazdenia na koni vo voľnej prírode.

V dome sú 2 podkrovné izby po 3 lôžka +1prístelok, v prízemí spoločenská izba s krbom, TV, SAT, HiFi-veža a videorekordér. Kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom pre viac osôb i s detskou stoličkou, samostatné WC, bidet, sprcha a chodba. K dispozícii návštevníkom je v lete vonkajšie záhradné posedenie pri krbe, priestor na odkladanie lyží a bicyklov ako i vlastné parkovisko pre 2 autá na pozemku so zeleňou a záhradnou výsadbou o celkovej rozlohe 750 m2. Externá štýlová Sauna vo dvore je v prevádzke počas celého roka a je vykurovaná elektrickou pieckou. Súčasťou sauny je sprcha so studenou vodou. V zimných mesiacoch je k dispozícii sneh vo dvore alebo sprcha i s teplou vodou v prázdninovom dome Bôrka.

Kapacita zariadenia je 6 osôb + 2 dodatočné prístelky pre dospelých alebo deti. Ubytovanie v sezóne vždy 7 alebo 14 dní. Cena za objekt a noc v letnej a zimnej sezóne 2.640,- Sk a inak v jarnej a v jesennej mimosezóne 2.400,- Sk. V mimosezóne je možne ubytovanie aj na menej ako 7 nocí. Objekt je novopostavený v štýle našich starých rodičov, moderne na báze dreva. V zimných mesiacoch je objekt vykurovaný plynovým ústredným vykurovaním.

Obec leží v malebnom prostredí neďaleko obcí Čičmany a Rajecká Lesná, ktoré sú taktiež veľmi obľúbené svojimi prírodnými, kultúrnými a športovými danosťami.

Prázdninový dom bol postavený v rokoch 1999-2000 z kvalitných stavebných materialov, aby sa dbalo hlavne na príjemne bývanie v tomto objekte. Objekt je veľmi vkusne zariadený celodreveným masívnym smrekovým nábytkom s teplovzdušným krbom ale i s ústredným vykurovaním a teplou TÚV pripravovanou vykurovacím plynom.
Vo všetkých priestoroch prázdninového domu sa nefajčí.
V objekte sú zabezpečené aj hasiace prístroje v prípade nepredvídanej udalosti.

V objekte môžete spoločne s vašimi známymi i s celou svojou rodinou stráviť príjemný čas dovolenky počas celého roka. Objekt je možno prenajať na týždeň a dlhšie od soboty do soboty. Pri objekte je dostatočné a bezpečné miesto na odloženie lyžiarskej výstroje. Objekt je počas celého roka prístupný autom, o ktoré bude tiež bezpečne postarané.

SPOJENIE: Z celého sveta je poväčšine dobré spojenie do nášho hlavného mesta Bratislavy, prípadne na letisko do Schwechatu vo Viedni. Z Viedne priamo do Bratislavy a následne až do Žiliny autobusom alebo vlakom. Do našej obce je pravidelné autobusové spojenie Žilina – Prievidza alebo Žilina – Čičmany.

SPOJENIE VLASTNOU AUTOMOBYLOVOU DOPRAVOU:
Frankfurt – Praha – Brno – Olomouc – Žilina – Rajec – Fačkov
Berlín – Praha – Brno – Trenčín – Považská Bystrica – Rajec – Fačkov /2.alternatíva/
Viedeň – Bratislava – Trenčín – Považská Bystrica – Rajec – Fačkov
Moskva – Košice – Žilina – Rajec – Fačkov
Budapešť – Šahy – Zvolen – Prievidza – Fačkov
Varšava – Katowicze – Bielsko Biala – Čadca – Žilina – Rajec – Fačkov


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nieSezóna 86,30 € objekt/noc
Mimosezóna 79,67 € objekt/noc
Celoročne 14,61 € osoba/noc
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Fačkov 150m
Vlaková stanica: Rajec 10000m
Obchod: Fačkov 100m
Reštaurácia: Rajecká Lesná 5000m

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Lyžovanie Lyžovanie
Jazdenie na koňoch Jazdenie na koňochTuristické atrakcie v okolí


Slovenský Betlehem sakrálne pamätihodnosti v obci Rajecká Lesná4,4 km
SKI arena Fačkovské sedlo lyžovanie v obci Kľačno5,5 km
Ski Rajecká Lesná lyžovanie v obci Rajecká Lesná5,9 km
Prameň Nitry iné atrakcie v obci Kľačno6,5 km
Golf park pri Rajci iné atrakcie v obci Rajec7,8 km
Lyžiarske stredisko Čičmany lyžovanie v obci Čičmany8,8 km
Čičmany história v obci Čičmany8,8 km
Prečínska skala turistika v obci Prečín8,9 km
Kúpalisko Veronika kúpanie v obci Rajec9,5 km

nahlásiť chybu