×Rezervácia pre Chata Chalet Le Pre bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

.. a nezabudnite sa prosím po pobyte podeliť s ostatnými o Vašej skúsenosti v komentároch.

Chata Chalet Le Pre
Oščadnica 1796, Oščadnica

zapamätajChata (Chalupa) Oščadnica okraj obce

okres Čadca, Javorníky, Kysuce

Luxusne zariadený rekreačný dom pre náročných klientov

Rozloženie izieb: 3x2, 1x4
Kapacita zariadenia: 10 osôb

Chalet Le Pré je luxusne zariadený rekreačný dom pre náročných klientov, ktorí ocenujú kvalitu, súkromie a prijemné prostredie.
Svojou polohou na okraji lyžiarskej obce Oščadnica je predurčený vyznavačom zimných športov. Snow Paradise resort poskytuje najmodernejšie vybavenie, umelé zasnežovanie na všetkých tratiach ako i večerné lyžovanie. Veľkostou sa radí mezi strediská strednej veľkosti – 14 km tratí, snowboard park a rozdielna obtiažnosť terénu od ľahkej až po tažkú sa postará o spokojnosť každého.
Celoročne je Chalet vhodným miestom pre rekreáciu celej rodiny s letnými aktivitami ( alpine coaster, lanový park, trampolíny, jazdy na koňoch, horské bicykle, lezecká stena) orgnizovanými na svahoch lyžiarskeho strediska ako aj blízkosťou kúpalísk, aquaparkov a kúpeľov.
Na svoje si tiež prídu vyznavači umenia a histórie , ktorí môžu navštíviť okolité kaštiele, hrady, zámky ako i Múzeum kysuckej dediny vo Výchylovke.
Rekreačný dom je celoročne prístupný autom, poskytuje dostatok parkovacieho miesta pre 3 autá a odpratávanie snehu v zime uľahčuje vykonná snehová fréza.
Zariadenie domu je ovplyvnené anglickým interierovým dizajnom s prihliadnutím na tradičný slovenský štýl. Denná zóna vznikla prepojením kuchyne, jedálenskej čsti a obývačky do jedného celku – poskytuje tak spoločenský priestor v ktorom sa nik necíti izolovane. Kuchyňa spĺňa požiadavky 21. storočia a všetko vybavenie vrátane spotrebičov je najvyššej kvality. Medzi samozrejmosti patrí umývačka riadu, chladnička s mrazničkou amerického štýlu, výrobník ľadu, nadrozmerný kuchynský sporák a veľkorysá pracovná plocha z granitu.
Relax počas dlhých zimných večerov zabezpečí pohodlné posedenie pri krbe, domáce kino, stolové hry ako aj rozmanitá kolekcia kníh a magazínov vo viacerých jazykoch. Pre tých, ktorí nemôžu ostať bez kontaktu so svetom je k dispozícii PC + internet.
Spálne su zariadené vkusným nábytkom, poskytujú dostatok úložného priestoru a postele s kvalitnými matracmi zaručujú dokonalú relaxáciu počas spánku.
Kúpelne predstvujú nadčasovú klasiku – obložené sú zmesou vápenca a pieskovca, samozrejmosťou je podlahové vykurovanie a kvalitné sanitárne vybavenie.
Milovníci “al fresco” stolovania si prídu na svoje na 70 m2 drevenej terase prístupnej z jedálne. K dispozícii majú teakový nábytok, slnečník a trampolinu, preliezky, hojdacky a plynový gril. Na terase sa taktiež nachádza Jacuzzi (vírivá vaňa pre 6 osôb) – ideálne osvieženie pre deti počas horúcich letných dní, alebo vynikajúci relax v zime pre rodičov pod holým nebom s pohárom vína po celodennej lyzovačke.
Našim cieľom je 100% spokojnosť zákaznika, náš servis je v prípade potreby ušitý na mieru – naše služby nekončia prenajatím objektu – zanepráznedným klientom vieme zabezpečiť nákup v supermarkete vrátane donáškovej služby, transfer z letiska/stanice, atď. Vieme organizovať a odporučit aktivity na základe osobných požiadaviek klienta.

20 – 30 % zľavy na Ski passy
Ubytovaným hosťom poskytujeme zľavové vouchery, ktoré ich oprávňujú k 20-30 % zľavám z cien ski passov Snow Paradise Veľká Rača.


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nie
Viaceré nezávislé skupiny: nieSezóna 195,00 € objekt/noc
Mimosezóna 93,00 € objekt/noc
Sezóna 19,50 € osoba/noc
Mimosezóna 9,30 € osoba/noc
Október, November € 650/týždeň; December (okrem Silvestra), Január, Február, Marec € 1.130; Apríl, Máj € 650; Jún, September € 700; Júl, August € 1.130; Prenajíma sa celý objekt. Uvedené ceny sú za týždenný pobyt (7 nocí od soboty do soboty, max. 10 osôb)
Stiahnite si podrobný cenník vo formáte PDF: Podrobny cennik ubytovania

Vratná kaucia: 150,00 €
Môžete platiť aj kartou.
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Oščadnica Biely Kríž, 300 m
Vlaková stanica: Oščadnica, 6 km
Obchod: CO-OP Oščadnica, 2 km
Reštaurácia: Penzión Agát, 300 m

Aktivity v okolí


Lyžovanie Lyžovanie
Turistika TuristikaTuristické atrakcie v okolí


Športcentrum Oščadnica lyžovanie v obci Oščadnica1,6 km
Adventure golf iné atrakcie v obci Oščadnica2,0 km
Snow Paradise Veľká Rača lyžovanie v obci Oščadnica4,1 km
Escape room Uteč iné atrakcie v obci Čadca7,5 km
Trojmedzie turistika v obci Čierne8,2 km
Plaváreň Čadca kúpanie v obci Čadca8,5 km

nahlásiť chybu