×Rezervácia pre Chata MaJo 409 bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Chata MaJo 409
Kubinska, Oravská Lesná

zapamätaj

Obývacia miesnosť spojená s kuchyňou Obývacia časť spojená s kuchyňou


Chata (Chalupa) Oravská Lesná chatová osada

okres Námestovo, Orava

Chata sa nachádza v blízkosti lyžiarského strediska a Historickej lesnej úvraťovej železnice.

Rozloženie izieb: 5+4
Kapacita zariadenia: 9 osôb

Ubytovacie zariadenie prenajímame iba rodinám s deťmi !!!!!

Ako úvod prezentácie našej chaty si môžete pozrieť letecký pohľad jej okolia na linkoch: http://www.youtube.com/watch?v=SYkB5KuhVKs alebo https://www.youtube.com/watch?v=I79OrqlvWiE

Chata MaJo 4O9 sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí Oravských Beskýd, konkrétne v chatovej oblasti časť Kubínska, patriacej k obci Oravská Lesná. Výborná poloha chaty uprostred nádhernej prírody a vo vzdialenosti len 800 metrov od lyžiarskeho strediska Orava snow je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu aj dokonalého relaxu. Hostia tu okrem upravených zjazdoviek majú k dispozícii aj služby reštaurácie, požičovne výstroja, lyžiarskej školy a dokonca aj wellness. Váš pobyt si tu môžete rovnako dobre spríjemniť aj jazdením na snežnom skútri alebo saniach ťahanými koňmi či účasťou na tradičných psích záprahoch. Počas letných mesiacov si oddýchnite napríklad pri zbere húb, lesných plodov či byliniek, alebo sa vyberte na túru krásnou okolitou prírodou, ktorá Vás istotne očarí a získa si Vaše srdce. V blízkom okolí chaty stojí za návštevu rovnako unikátna Oravská lesná železnica, skanzen a historická železnica vo Vychylovke, Galéria ľudového rezbárstva v Babíne či kostol a drevený betlehem v Terchovej.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Chate MaJo 4O9 s celkovou kapacitou 9 lôžok. Hosťom sú v chate k dispozícii dve priestranné spálne v podkroví, pričom každá je vybavená pohodlnými lôžkami a štandardným nábytkom. V spoločenskej miestnosti na prízemí, vybavenej krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom s rádiom a rozťahovacím gaučom (využiteľným aj ako prístelka) sa môžu hostia v kruhu rodiny a priateľov zabávať pri spoločenských hrách alebo len tak oddychovať a vychutnávať si dovolenkovú pohodovú atmosféru ničnerobenia. V plne zariadenej kuchyni, vybavenej keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením, si môžete pripravovať Vaše obľúbené domáce jedlá a chutné občerstvenie. Samozrejmosťou chaty je aj kúpeľňa s toaletou a možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

V rozľahlej vonkajšej časti chaty s terasou, záhradnou hojdačkou a veľmi pekným altánkom s krbom, grilom aj posedením si môžete vychutnávať pripravené grilované dobroty a zároveň si dopriať mimoriadne krásny výhľad na Malý aj Veľký Rozsutec. Zatiaľ čo sa budú Vaše detičky šantiť na detskom ihrisku s hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou a hračkami, využite čas a na pripravenom ohnisku s kotlíkom navarte pre všetkých vynikajúci tradičný guláš, alebo sa zabavte spolu s nimi pri stolnom futbale, veľkoplošnom šachu alebo dáme (dá sa hrať aj vo vnútri chaty), bowlingu, ruských kuželkách, volejbale, nohejbale, futbale a rôznych ďalších hrách. V zimnom období môžete využiť zabezpečené zľavy na jazdy na saniach ťahaných koníkom alebo jazdu na psích záprahoch. Pohodlne odparkovať Vaše autá je možné priamo pri chate.

Veríme, že u nás strávite výnimočnú dovolenku či predĺžený víkend a pri ďalšej Vašej návšteve Oravy sa k nám radi opäť vrátite! Tešíme sa na Vás.


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nie
Viaceré nezávislé skupiny: niePoznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Kubínska konečná, 800 m
Vlaková stanica: Krásno n.Kysucou, 31 km
Obchod: 1km
Reštaurácia: v centre obce 2.5 km

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Krytý bazén Krytý bazén
Lyžovanie Lyžovanie
Turistika Turistika
Hubárčenie Hubárčenie
Bežkárske trate Bežkárske trate
Jazdenie na koňoch Jazdenie na koňoch
Cyklistické trate Cyklistické trate
Ľad. korčulovanie Ľad. korčulovanie
Zimný štadión Zimný štadión
Futbalové ihrisko Futbalové ihrisko
Biliard Biliard
Bowling BowlingTuristické atrakcie v okolí


Oravská lesná železnica technické pamiatky v obci Oravská Lesná881 m
Orava snow lyžovanie v obci Oravská Lesná2,3 km
Rozhľadňa v sedle Beskýd turistika v obci Oravská Lesná2,5 km
Lanové centrum Funny Park iné atrakcie v obci Oravská Lesná2,7 km
Lesná úvraťová železnica technické pamiatky v obci Nová Bystrica4,4 km
Skanzen Vychylovka história v obci Nová Bystrica4,4 km
Vyhliadková veža v Zákamennom turistika v obci Zákamenné9,2 km
Ski Centrum Kozinec lyžovanie v obci Zázrivá9,3 km

nahlásiť chybu