×Rezervácia pre Chata na Čertove bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Chata na Čertove
Lamže 966, Lazy pod Makytou

zapamätajChata (Chalupa) Lazy pod Makytou chatová osada

okres Púchov, Javorníky, Kysuce

Priestranná chata blízko vleku

Rozloženie izieb: 2x3,1x4,+2
Kapacita zariadenia: 12 osôb

Chata na Čertove je situovaná v chatovej oblasti Čertov, časť Lamže, ktorá je súčasťou obce Lazy pod Makytou, v okrese Púchov. Táto poloha je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi ako aj milovníkov športu a oddychu. Veľkou výhodou ubytovania je len 600 m vzdialený miestny lyžiarsky vlek.

Prekrásne prostredie a malebná príroda ponúkajú rôznorodé možnosti na trávenie voľnočasových aktivít. Užijete si tu turistiku, cyklistiku, prechádzky spojené s hubárčením, ako aj relax v okolitých hoteloch s wellness procedúrami, bazénmi a bowlingom.Malé deti isto poteší horský potôčik kúsok od chaty. Odporúčame Vám spraviť si aj výlet k prírodnému jazeru Karolinka v Čechách. Lyžovačku a snowboarding si užijete na svahoch blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Čertov ale aj v obľúbenom stredisku Ski centrum Kohútka, približne 7 kilometrov od chaty. Vaši malí lyžiari a sánkari isto budú trénovať na lúke nad chatou Rovnako sú tu pripravené viaceré bežkárske trate a Vy si tak zimnú prírodnú krásu užijete aj takýmto spôsobom.

Chata je k dispozícii počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou 12 lôžok vrátane dvoch prísteliek. Príjemné voľné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom, minibarom a spoločenskými hrami. Pohodlné posedenie situované v tejto miestnosti využijete v prípade potreby aj ako prístelku pre dve osoby. Vaše vlastné jedlá a špeciality si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni.

Oddych a zaslúžený spánok po aktívnom dni si doprajete v dvoch 3-lôžkových spálňach (z toho jedna navyše dovybavená balkónom) a jednej 4-lôžkovej spálni, situovaných v podkroví chaty. Súčasťou chaty je rovnako kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Približne 10 metrov od chaty je dostupný signál mobilného operátora Orange.

Dve exteriérové strany chaty so vstupom zo spoločenskej miestnosti sú tvorené terasou, kde si počas slnečných dní vychutnáte pokojné chvíle a načerpáte novú energiu. Ak ste si obľúbili letnú opekačku, využite aj ohnisko ,či gril pre skusenejších je tu kotlík na gulášLyže i bicykle si môžete odložiť vo veľkej vstupnej hale. V letnom období si zaparkujete Vaše autá priamo pri chate a v zime zas na blízkom parkovisku. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chate na Čertove!


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nie
Viaceré nezávislé skupiny: nie

V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.Leto - sezóna 60,00 € objekt/noc min. 2 osoby, min.2 noci cena od 60eur do 100eurza noc
Zima - sezóna 60,00 € objekt/noc min. 2 osoby, min.2 noci cena od 70eur do 100eur na noc
Vianoce 100,00 € objekt/noc min. 2 osoby, min.2noci
Silvester Obsadeny
Veľká noc 100,00 € objekt/noc min. 2 osoby, min.2 noci
Vratná kaucia: 100,00 €
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Lazy pod Makytou, Čertov 1 km
Vlaková stanica: Lúky pod Makytou, 5 km
Obchod: 8 km
Reštaurácia: 0.5 km

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Krytý bazén Krytý bazén
Člnkovanie Člnkovanie
Lyžovanie Lyžovanie
Turistika Turistika
Hubárčenie Hubárčenie
Bežkárske trate Bežkárske trate
Rybárčenie Rybárčenie
Cyklistické trate Cyklistické trate
Tenisové kurty Tenisové kurty
Biliard Biliard
Bowling BowlingTuristické atrakcie v okolí


Lyžiarske stredisko Čertov lyžovanie v obci Lazy pod Makytou3,8 km

nahlásiť chybu