×Rezervácia pre Harmónia Huty bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.Chata (Chalupa) Huty okraj obce

okres Liptovský Mikuláš, Orava

V tichom prostredí, pri vstupe do Kvačianskej doliny.

Rozloženie izieb: 1x3+1, 2x4
Kapacita zariadenia: 12 osôb

Harmónia Huty je zrekonštruovaná chalúpka, ktorá sa nachádza na okraji malebnej dedinky Huty na Liptove, v tichej pokojnej lokalite, pri vstupe do očarujúcej Kvačianskej doliny, vedúcej do Prosieckej doliny a ďalších krásnych dolín v okolí. Keďže chalúpka je obklopená ihličnatými lesmi, nádhernými lúkami a kopcami, na svoje si tu prídu predovšetkým milovníci prekrásnej prírody, dokonalého pokoja a relaxu, ale aj športových aktivít vrátane turistiky, trekkingu, jazdy na bicykli, plávania, lyžovania a mnohých iných oddychových činností.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v pekne a útulne zariadenej samostatnej rekreačnej chalúpke, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 12 osôb. Interiér chalúpky je priestranný a je zároveň obohatený o prvky tradičného dekóru, vychádzajúceho zo slovenských tradícií. Čakajú Vás tu leštené drevené podlahy či kachle na vykurovanie drevom. Počas celého Vášho pobytu si tu navyše môžete vychutnávať dokonalé súkromie a pokoj.

Na prízemí chalúpky je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a veľkou rohovou sedacou súpravou s úložným miestom. Na prípravu vlastných jedál Vám tu poslúži priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou, vybavená tradičnou kachľovou pecou na drevo, rúrou, indukčnou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, umývadlom s teplou tečúcou vodou a všetkým potrebným riadom. Okrem priestrannej vstupnej chodby je súčasťou prízemia chalúpky rovnako jedna veľká 3-lôžková spálňa s možnosťou prístelky a kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Na prvom poschodí objektu sú umiestnené ďalšie dve veľké 4-lôžkové spálne. Jedna zo spální vedie na priestrannú terasu s prekrásnym výhľadom na okolitú a pokojnú krajinu. Obe spálne sú zároveň kvalitne zariadené a odeté v Tatranskom profile.

V zimnom období je chalúpka vykurovaná kachľami, k dispozícii sú Vám tu však aj elektrické ohrievače, umiestnené v každej izbe. Vnútornú teplotu ubytovania si tak môžete regulovať podľa svojich potrieb. Drevo do kachlí tu majú hostia pripravené vopred podľa potreby. Počas Vášho pobytu tu môžete využívať rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vo dvore ubytovania je pre Vás pripravená veľká, krytá letná kuchyňa s jedálenským kútom, chladničkou s mrazničkou, príjemným posedením, grilom a grilovacím náradím.

Chalúpka Harmónia Huty je celoročne veľmi vhodná pre rodiny s deťmi, ako aj pre návštevníkov všetkých generácii. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nie
Viaceré nezávislé skupiny: nie

V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.Celoročne 100,00 € objekt/noc min. 2 osoby, cena je kalkulovana od poctu osob
Silvester 220,00 € objekt/noc min. 2 osoby,
Veľká noc 120,00 € objekt/noc min. 2 osoby,
Vianoce 150,00 € objekt/noc min. 2 osoby,
Vratná kaucia: 200,00 €
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Huty, 200 m
Obchod: 3 km
Reštaurácia: 4 km

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Krytý bazén Krytý bazén
Lyžovanie Lyžovanie
Turistika Turistika
Hubárčenie Hubárčenie
Bežkárske trate Bežkárske trate
Cyklistické trate Cyklistické trate
Futbalové ihrisko Futbalové ihrisko
Bowling BowlingTuristické atrakcie v okolí


Ráztocký vodopád vodopády v obci Veľké Borové3,1 km
Ráztocká dolina turistika v obci Veľké Borové3,1 km
Vodné mlyny Oblazy technické pamiatky v obci Kvačany (okres Liptovský Mikuláš)3,1 km
Kvačianska dolina turistika v obci Kvačany (okres Liptovský Mikuláš)4,6 km
Borovica lesná - strom roku 2004 zoológia a botanika v obci Veľké Borové5,1 km
Lyžiarske stredisko Janovky a Milotín lyžovanie v obci Zuberec5,9 km
Vodopád Červené piesky vodopády v obci Prosiek7,3 km
Brestovská jaskyňa jaskyne v obci Zuberec8,2 km
Lanová Dráha Tarzanka adrenalínové atrakcie v obci Zuberec8,3 km
Múzeum oravskej dediny história v obci Zuberec8,3 km
Prosiecka dolina turistika v obci Prosiek8,4 km
SkiCentrum Uhliská lyžovanie v obci Nižná (okres Tvrdošín)9,6 km
Františkova huta technické pamiatky v obci Podbiel9,7 km
Čerenová skala turistika v obci Liptovská Anna9,9 km
Jazdecký areál Húšť kone, jazdectvo v obci Dlhá nad Oravou10,0 km

nahlásiť chybu