×Rezervácia pre Hotel Máj bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Hotel Máj
Hlboká 49, Piešťany

zapamätaj
rezervujte / opýtajte sa
Rezervácia je možná iba cez web formulár. Rezerváciu Vám potvrdíme.

..viac fotiek


ďalšia výbava: sauna, bazén a wellness

Kúpele A Wellness Piešťany okraj obce

Považie, Považský Inovec

Rezervácie priamo na náš rezervačný systém. Presné ceny a obsadenosť!

Rozloženie izieb: 30x2, 10x2+2, 11x1
Kapacita zariadenia: 96 osôb

Plne bezbariérový Hotel Spa & Wellness MÁJ na Vás čaká v tichej južnej časti Piešťan. V bezprostrednej blízkosti je viacero športovísk, rieka a priehrada. Centrum mesta pohodlne dosiahnete cyklochodníkom (cca 10 min.), pešou prechádzkou (cca 30 min.) alebo hotelovým minibusom (cca 5 min.).

Hotelovým hosťom je k dispozícii vnútorný bazén (6 × 10 m, 32° C), „Jaccuzzi“ hydromasážna vírivka, sauna, solárium, fitnes, elektronické masážne kreslo, joga, La Stone masáže lávovými kameňmi, medové detoximasáže, reflexné, aromaterapeutické, thajské, čínske, anticelulitídne a Shiatzu masáže, akupresúra, akupunktúra, manuálna kozmetická lymfodrenáž, bankovanie.

51 jedno, dvojlôžkových izieb vrátane priestranných rodinných troj a štvorlôžkových izieb a 2 apartmány. Všetky izby sú bezbariérové, nefajčiarske, s balkónom, sprchou / vaňou a WC, Sat TV, rádiom. Chladnička za príplatok.

Hotelová reštaurácia s kapacitou 96 miest ponúka stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie. Samozrejmosťou je aj možnosť výberu z jedálneho lístka. Súčasťou hotela je aj kaviareň s vonkajšou terasou.

PIEŠŤANY – malebné tridsaťtisícové kúpeľné mesto leží v juhozápadnej časti Slovenska v nadmorskej výške 162 m, v náručí dvoch pohorí: Považského Inovca na východe a Malých Karpát na západe. Mestom sa vinie modrá stuha najdlhšej slovenskej rieky Váh rozlievajúca sa do priehradného jazera Sĺňava. Mesto má príjemnú klímu s množstvom slnečných dní. Dobrá dopravná dostupnosť, bohaté tradície kúpeľníctva a cestovného ruchu s ideálnymi možnosťami rekreácie a kúpeľnej liečby robia z Piešťan vyhľadávané kúpeľné mesto. Pobyt návštevníkovi oživujú každoročne organizované podujatia ako Otvorenie kúpeľnej sezóny, Súťaž krásy starých automobilov, Národné letecké dni, Festival Pohoda, Country Lodenica, Truck Festival, Kvetinové korzo, Džezový festival Doda Šošoku, Piešťanský hudobný festival, Filmový festival Cinematik.

Železničná a autobusová stanica stoja vedľa seba. Priamo pred nimi je zastávka liniek MHD. Pri použití mestských autobusov hľadajte linky smer Poliklinika, ktoré majú zastávku “Zimný štadión” alebo “Odborársky hotel Sĺňava” – linky 3, 4, 18.

VEĽKONOČNÉ POBYTY
Piatok 22. až pondelok 25. 4. 2011 (4 dni/3 noci)
21. do 25. 4. 2010 alebo 22. do 26. 4. 2011 (5 dní/4 nocí)

Služby v cene:
ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe (jednolôžková za doplatok 5 €/noc), polpenzia, vstup do hotelového bazéna a fitnes, šálka voňavej kávy na uvítanie v kaviarni v piatok popoludní * voľný vstup do hotelového krytého bazéna s vodou teplou 32°C * voľný vstup do hotelového fitness, kúpací plášť počas pobytu * výber: 1x sauna alebo masážne kreslo alebo solárium alebo 1x Vibrofit * bicykel alebo Nordic Walking palice na pol dňa zdarma * 1 hodina dráha zdarma vo Victoria Bowling v sobotu od 16 do 17 alebo 1 hodina biliardu * používanie bezpečnostnej schránky v hotelovom trezore zdarma * tanečný večer s hotelovým „Jump Bandom“ vo štvrtok, piatok a v sobotu * večera pri sviečkach v piatok * WiFi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma * Internetový kútik so Skype a pripojením na web zdarma

Veľkonočný pobyt„Vital“ na 4 dni:

156 € /osobu / pobyt (detská cena 60 €), ďalšia noc + 34 €
1x klasickú masáž 20 min., 1x parafango zábal, 1x rašelinový zábal, 1x jaccuzzi vírivka, 1x masážne kreslo
Veľkonočný pobyt„Beauty“ na 4 dni:
156 € /osobu / pobyt (detská cena 60 €), ďalšia noc + 34 €
klasická masáž s aromaolejmi 20 min., relaxačná masáž šije, parafango zábal, rašelinový zábal , jaccuzzi vírivka.
Veľkonočný pobyt „Harmónia“ na 5 dní:
204 € /os./ pobyt (detská cena 80 €), ďalšia noc + 34 €
klasická masáž 20 min., 1x parafango, rašelinový zábal, parafínový zábal, kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora, perličkový kúpeľ, podvodná masáž.

Ceny sú s DPH. Kúpeľný poplatok 1 € / os. / deň nie je zahrnutý v cene pobytu. Príplatok za obed je 6 €. Detská cena je bez procedúr s detskou porciou pre deti 3 – 12 r. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.


Ponuka stravovania: raňajky, polpenzia a plná penzia

Majiteľ v objekte/24h recepcia: áno
Viaceré nezávislé skupiny: ánoPoznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Reštaurácia: v zariadení

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Krytý bazén Krytý bazén
Člnkovanie Člnkovanie
Turistika Turistika
Hubárčenie Hubárčenie
Jazdenie na koňoch Jazdenie na koňoch
Rybárčenie Rybárčenie
Cyklistické trate Cyklistické trate
Tenisové kurty Tenisové kurty
Golfové ihrisko Golfové ihrisko
Biliard Biliard
Bowling BowlingTuristické atrakcie v okolí


Vyhliadkové plavby iné atrakcie v obci Piešťany1,8 km
Kúpele Piešťany kúpanie v obci Piešťany1,9 km
Kúpalisko Eva kúpanie v obci Piešťany2,2 km
Sĺňava kúpanie v obci Piešťany2,2 km
Golf areal Vrbinky iné atrakcie v obci Piešťany2,9 km
Kostolec - Veľkomoravský dvorec história v obci Ducové6,3 km
Čertova pec história v obci Radošina7,3 km
Jazero Horná Streda kúpanie v obci Horná Streda7,8 km
Farma New Zealand zoológia a botanika v obci Modrová9,2 km

nahlásiť chybu