×Rezervácia pre Penzión Javorina bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

.. a nezabudnite sa prosím po pobyte podeliť s ostatnými o Vašej skúsenosti v komentároch.

Penzión Javorina
Čičmany 269, Čičmany

zapamätaj

pohľad na penziónik izbičky rodinné izbičky kúpelničky kúpelničky relax miestnosť ..viac fotiek saunička výrivka drevená kolibka letná terasa Súľovské skaly


ďalšia výbava: sauna a wellness

Penzión Čičmany okraj obce

okres Žilina, Strážovské vrchy

Prijemný rodinný penzión s kvalitnými službami k Vašej spokojnosti.

Rozloženie izieb: 4x2
Kapacita zariadenia: 42 osôb

Vitajte v našej rozprávkovej obci Čičmany na Slovensku,

Vzhliadnite obec Čičmany, ktorá je známa svojimi jedinečnými maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola obec vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry. Obec je zaujimavá aj svojim ľudovým krojom, dýcha tu atmosféra dávnej minulosti.

Nádherné okolie Strážovských vrchov dáva dokonalý pôžitok z prírody. V lete sa môžete vybrať za turistikou aj po menej náročných chodníčkoch, ktorých je tu dostatok. Okolie Rajeckej doliny je niečo čarokrásne, čo by mal vidieť každý milovník prírody.

Za romantikou sa môžete vybrať do najkrajšieho zámku na Slovensku “zámok Bojnice” alebo si pozrieť najväčší ručne “vyrezávaný drevený betlehem” v obci Rajecká Lesná. Za históriou sa môžete vydať do obce Terchová, kde sa nachádza rodisko slovenského zbojníka Juraja Jánošíka. V zimných mesiacoch obec Čičmany ponúka kvalitné lyžovanie v lyžiarskom stredisku www.cicmany-ski.sk

Naše- Vaše “kráľovstvo” penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom, a so svojou domáckou atmosférou v duchu tradícii ponúka ubytovacie, stravovacie či wellness služby.

Ľahnite si do jednej z 2,3 lôžkových izieb či apartmánov, a vo vlastnom sociálnom zariadení sa osviežte v napustenej vani, či sprchovom kúte. Celková kapacita nášho penziónu je 42 lôžok. Vám ktorý neviete byť bez moderného sveta obrazoviek, stačí pustiť TV a SAT na izbe, či pripojiť sa na WiFi free.

Relaxujte na mieste kde sa zastavil čas, no zároveň služby zaručujú kvalitu k Vašej spokojnosti. V reštaurácii s domácou Slovenskou kuchyňou uspokojíme každého z Vás.

V letných mesiacoch môžete ochutnať Slovenské špeciality na terase s grilom a zaspievať si pri živej hudbe. Vo večerných hodinách si môžete posedieť v našej štýlovej kolibke v blízkosti našich domácich zvieratkách.

Ak vám je cez deň málo vychutnajte si večer v štýlovej kamennej vinárni s krbom. K poháriku dobrého vínka ponúkame čerstvé syry z blízkeho salaša. V drevenej kolibke si môžete posedieť a nasávať vôňu pravého vidieka v spoločnosti našich domácich zvieratiek.

V relaxačnej časti penziónu zregenerujte svoje telo. K dispozícií je fínska sauna či vírivá vaňa s možnosťou výberu masáže.

V duchu tradícii uskutočňujeme zaujimavé programy pre všetky vekové kategórie: tradičnú čičmianskú zabíjačku, pravú vidiecku svadbu, deň slovenského sedliaka či stavanie prvého mája. Viac informácií o programoch poskytujeme telefonicky.

Čakáme na Vás ako je zvykom v kroji a s pohárikom
www.penzionjavorina.sk


Ponuka stravovania: raňajky, polpenzia a plná penzia

Majiteľ v objekte/24h recepcia: áno
Viaceré nezávislé skupiny: ánoSezóna 20,00 € osoba/noc
Mimosezóna 24,00 € osoba/noc
4,00 € raňajky
12,00 € plná penzia
9,00 € polpenzia
Stiahnite si podrobný cenník vo formáte DOC: cenník_služieb_penzión_Javorina-platny_od_1.5.2011.doc

Môžete platiť aj kartou.
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Lyžovanie Lyžovanie
Turistika Turistika
Jazdenie na koňoch Jazdenie na koňoch
Cyklistické trate Cyklistické trate
Futbalové ihrisko Futbalové ihrisko
Biliard BiliardTuristické atrakcie v okolí


Čičmany história v obci Čičmany114 m
Lyžiarske stredisko Čičmany lyžovanie v obci Čičmany695 m
Bowling v Hostinci Dolinka iné atrakcie v obci Abrahámovce (okres Bardejov)4,8 km
SKI arena Fačkovské sedlo lyžovanie v obci Kľačno7,0 km
Prameň Nitry iné atrakcie v obci Kľačno8,0 km

nahlásiť chybu