×Rezervácia pre Privát Labi bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

.. a nezabudnite sa prosím po pobyte podeliť s ostatnými o Vašej skúsenosti v komentároch.

Privát Labi
K. Thalyho 13, Komárno

zapamätajPrivát Komárno centrum obce

Podunajská nížina

Kapacita zariadenia: 6 osôb

Chcete stráviť príjemnú dovolenku v historickom centre mesta? Náš privát bude Vašim útočiskom pred stresom a každodennými problémami v príjemnom prostredí časti typického meštianskeho domu. Je ideálny pre podnikanie výletov do okolia, obhliadku historických pamiatok mesta, užívanie mestského života, relax na mestskom kúpalisku alebo Vám ponúka príjemné prostredie pre sladké ničnerobenie.
Izby
Privát Labi ponúka samostatný apartmán s priestrannou izbou orientovanou do vnútorného dvora so samostatným vchodom z dvora. Izba je vybavená pohodlným štýlovým nábytkom a lôžkovou časťou. Sociálne zariadenia – priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatné WC sú novorekonštruované. Pre návštevníkov s autom ponúkame bezpečné parkovanie vo dvore privátu.
Stravovanie
Individuálne s možnosťou varenia, dostupnosť reštaurácií 50 m. Kuchyňa s peknou kuchynskou linkou a umývačkou riadu je plne vybavená domácimi spotrebičmi a všetkým potrebným pre chutné varenie. Zásoby si môžte dopĺňať v neďalekých obchodoch (najbližší 50 m od privátu), alebo v neďalekom hypermarkete Billa.
Záhrada
Okrasná záhradka privátu ponúka príjemné posedenie. Diskrétne prostredie dotvárajú tuje, ihličnatý strom a udržiavaný trávnik. Návštevníkom je k dispozícii záhradný nábytok. Milovníci opekania a grilovania ocenia malý gril, pri ktorom môžete stráviť nejeden príjemný letný večer.
Okolie privátu
Privát LABI sa nachádza v pamiatkovej zóne mesta Komárno, v ktorej môžte obdivovať starú architektúru, alebo podnikať prechádzky a cyklistické túry do okolia. Mesto leží na sútoku rieky Dunaj a Váh. Starý pevnostný systém – bašty, obopína značnú časť mesta. Unikátnosťou mesta je aj Nádvorie Európy. Je obklopené lužnými lesmi a lúkami. Pozdĺž mesta vedie cyklistická cesta, ktorá je napojená na cyklistickú trasu Bratislava-Komárno-Štúrovo. Priamo v meste, asi 200 m od privátu sa nachádza termálne kúpalisko. V meste môžete využiť značnú ponuku hypermarketov, obchodov a služieb, navštíviť niekoľko reštaurácií, kaviarní a barov.
Objekt disponuje:
• Kapacita: 4 miesta + možnosť prístelky
• Vlastné sociálne zariadenie
• kuchyňa
• Ohnisko


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nieSezóna 30,00 € objekt/noc
Mimosezóna 30,00 € objekt/noc
Sezóna 30,00 € 3-lôžková izba/noc
Mimosezóna 30,00 € 3-lôžková izba/noc
(pre viac ako 4 osoby doplatok za každú osobu + 10.60,- €)
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: 1500m
Vlaková stanica: 1500m
Obchod: 50m
Reštaurácia: 50m

Aktivity v okolí


Rybárčenie RybárčenieTuristické atrakcie v okolí


Nádvorie Európy iné atrakcie v obci Komárno344 m
Termálne kúpalisko Komárno kúpanie v obci Komárno452 m
Pevnosť v Komárne hrady, zámky, kaštiele v obci Komárno736 m
Krytá plaváreň Komárno kúpanie v obci Komárno1,4 km
Rímska pevnosť Kelemantia história v obci Iža5,3 km

nahlásiť chybu