×Rezervácia pre Vila Adria bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Vila Adria
Suttská promenáda 4, Moča

zapamätajRekreačný Dom Moča okraj obce

okres Komárno, Podunajská nížina

Kapacita zariadenia: 14 osôb

Ak chcete prežiť príjemnú rodinnú dovolenku v pokojnom prostredí pri vode, ste na správnej stránke. Užite si chvíle pohody s Vašimi najbližšími v našej vile na brehu Dunaja. Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska v uzavretom dvore pri objekte. Za šumením vody nemusíte chodiť ďaleko. Stačí, ak si vyjdete na 9- metrový balkón a pohľad na slovenskú veľrieku a jej meniacu sa hladinu, ostrovy oproti i na Maďarskú republiku Vás uchváti.
Rozhodnite sa a vyberte si buď ubytovanie v kompletne zariadenom apartmáne (dvojposteľ s výsuvným lôžkom a prísteľkom, kuchynský kútik, chladnička, mikrovlnná rúra, kúpeľňa, TV, DVD), alebo v izbe č.1 (dvojposteľ + výsuvné lôžko, TV, samostatná kúpeľňa, ), či v izbe č.2 (dvojposteľ + výsuvné lôžko + prístelok, TV, samostatná kúpeľňa). Obe izby majú spoločnú kuchynku a sedenie na balkóne. Z izby č.2 máte výhľad na tichý dvor objektu.
V suterénnom priestore sa nachádza izba č.3 (dvojposteľ, TV, rádio), ktorá je situovaná pohľadom do dvora.
Využite možnosť posedenia si pri ohnisku v zadnej časti 19-árového pozemku, ugrilujte si na prenosnom grile večeru či uvarte si v kotlíku chutný guláš. Vaše menšie deti sa zatiaľ blízko Vás môžu hrať v pieskovisku a tie väčšie na trávnatom ihrisku. Môžu behať za loptou, hrať nohejbal či bedminton.
Ak ste rybári, začínajte svoje posedenie s udicou pri Dunaji len pár metrov od našej vilky.
Využite možnosť okúpať sa v Dunaji alebo sa na jeho vlnách aspoň počlnkujte. Pokoj a zvuky prírody si Vás podmania. Ak Vám nevyhovuje prírodné kúpanie, môžete navštíviť len 7 km vzdialené Wellnes centrum v Patinciach alebo termálne kúpalisko Vadas v Štúrove (23 km od Moče), či novovybudovaný Wellnes v Ostrihome v Maďarskej republike (25 km).
Využite naše bicykle alebo si prineste vlastné kolieskové korčule, kolobežky či skateboard a spoznajte okolie vilky aj inak, na kolieskach. Alebo sa vydajte peši spoznať povodie Dunaja, jeho zákutia, piesočnaté aj štrkové pláže. Popred vilu vedie oficiálna medzinárodná cykloturistická trasa Passau –Viedeň – Bratislava – Komárno – Štúrovo – Ostrihom – Budapešť.


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nieSezóna 12,02 € osoba/noc
Mimosezóna 11,98 € osoba/noc
cena za dieťa do 12 rokov - 280
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Moča mlyn,kult.dom 300m
Obchod: Bala, 300m
Reštaurácia: Modrý Dunaj 300m

Aktivity v okolí


Člnkovanie Člnkovanie
Jazdenie na koňoch Jazdenie na koňoch
Rybárčenie Rybárčenie
Inline korčulovanie Inline korčulovanie
Futbalové ihrisko Futbalové ihriskoTuristické atrakcie v okolí


Kúpalisko Patince kúpanie v obci Patince8,0 km

nahlásiť chybu