×Rezervácia pre Chata Slovakia bola úspešne odoslaná. Ubytovateľ Vás bude spätne kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Chata Slovakia
Krpáčovo č.21, Dolná Lehota

zapamätaj

no photo


ďalšia výbava: sauna a wellness

Chata (Chalupa) Dolná Lehota chatová osada

okres Brezno, Nízke Tatry

Chata Slovakia Krpáčovo s vlastným wellness

Rozloženie izieb: 2x4
Kapacita zariadenia: 8 osôb

Chata s vlastným wellness
Krpáčovo Chata Slovakia č.1 , v lokalite Nízke Tatry – NAPANT, Vám ponúka možnosť celoročného komfortného, pokojného ubytovania pre rodiny s deťmi, dovolenku s priateľmi alebo romantický pobyt vo dvojici. Výborná poloha chaty v tichom prostredí ihličnatého jedľovo-smrekového lesa, v kombinácii so zaručeným súkromím a nadštandardným vybavením, je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie a pokoja, ale aj aktívneho oddychu.

Chata je postavená v atraktívnej a obľúbenej turistickej lokalite Krpáčovo v bezprostrednom dotyku Národného parku Nízke Tatry a iba 200 m od vodnej nádrže Krpáčovo s možnosťami kúpania, člnkovania, paddleboardu (plávajúca doska s voľným veslom), rybolovu a v zime korčuľovanie a len 200 m od chaty sa nachádza SKI Krpáčovo s perfektne upraveným svahom, požičovňou lyží, servisom, úschovňou, inštruktormi lyžovania pre deti aj dospelých a samozrejme bufet na občerstvenie.

Pre fanúšikov golfu je len 4 000 m od chaty golfovo-rekreačné stredisko Tále Gray Bear, prvé 18-jamkové majstrovské golfové ihrisko. Nielen deti, ale aj dospelých zaujme Tarzania Tále. Reštauračné služby poskytuje Hotel Polianka a Koliba pri vodnej nádrži. V blízkosti nájdete aj požičovňu elektro bicyklov. Navigácia od Hostinca Kukučka ku Chate Slovakia č. 1.

Chata s kapacitou max. 8 dospelých osôb, je celoročne dobre prístupná po asfaltovej ceste a v bezprostrednej blízkosti chaty je možné bezpečné parkovanie niekoľkých áut pre ubytovaných hostí. Objekt je vykurovaný elektrickým kotlom s radiátormi, kombinovane s podlahovým kúrením, alternatívne teplovodným-teplovzdušným krbom.

Na prízemí chaty je vstupná miestnosť s priestorom na uloženie lyží, prechodová miestnosť s umývadlom, automatickou práčkou, fénom na vlasy. Ďalej je pre hostí pripravená samostatná toaleta, kde nájdete aj detský nočník, kúpeľňa s toaletou, wellness s kombinovanou saunou (infra sauna a fínska sauna) pre 4 osoby a hydromasážna vírivka pre 2 osoby (každý hosť si samoobslužne napustí a vypustí vodu, bez chemikálií). Z wellness je možný priamy výstup na terasu. Na prízemí je tiež spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, televízorom so satelitným prijímačom DiGi TV so štandardnou ponukou TV kanálov, voľne dostupné WiFi 4G, rádio s CD prehrávačom a pohodlnou koženou sedacou súpravou.

Spoločenská miestnosť je priamo prepojená s kompletne zariadenou a s vysokým štandardom vybavenou kuchyňou (umývačka riadu, automatický pressovar na zrnkovú kávu a prekvapkávací kávovar na mletú kávu, indukčná varná doska, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlnná rúra, murovaný sporák na pevné palivo s rúrou, nerezová súprava hrncov na varenie, poháre, taniere, súpravy na stolovanie a servírovanie, jedálenský stôl pre 6 osôb a detská skladacia jedálenská stolička.

Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné 4-lôžkové spálne. V jednej je manželská posteľ a poschodová posteľ + detská postieľka, v druhej spálni je manželská posteľ a dve samostatné lôžka t. Na poschodí je prechodová izba s TV DiGi prijímačom, ktorá slúži ako herňa pre deti s rôznymi spoločenskými hrami, knihami, časopismi, alebo izbu je možné využiť ako čitáreň – pracovňu v prípade home office s prístupom na Wi-Fi a možnosťou využitia kvalitnej laserovej farebnej tlačiarne.

Pred kuchyňou je terasa s vonkajším sedením. Pozemok prislúchajúci ku chate je ohraničený živým plotom z ihličnatých a listnatých stromov, čo poskytuje dostatok súkromia a pokoja. K chate prislúcha aj veľký osvetlený altánok s grilom, kde je možné grilovanie a varenie v kotlíku a samozrejme veľký stôl s lavicami na posedenie. Pre zábavu detí je vhodné využitie veľkej trampolíny, pieskoviska s hračkami, hojdačiek a pingpongového stola. Ďalej je možné využiť aj kameňmi ohraničené ohnisko s posedením.

V okolí chaty začína množstvo obľúbených turistických chodníkov a cyklotrás. Príďte si k nám vyvetrať hlavu, načerpať nové sily a zážitky, zrelaxovať v našom wellness a užiť si spoločný čas s rodinou alebo priateľmi. Tešíme sa na Vašu návštevu, u nás, v Chate Slovakia č. 1.


Ponuka stravovania: bez stravy

Majiteľ v objekte/24h recepcia: nie
Viaceré nezávislé skupiny: nie

V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.Celoročne 140,00 € objekt/noc min. 1 osoba, min.3 + spotreba elektrickej energie
Silvester 1 900,00 € objekt/týždeň min. 1 osoba, min.3 + spotreba elektrickej energie
Víkendový pobyt 350,00 € min. 1 osoba, spotreba elektrickej energie
Miestny poplatok: 1,00 €
Vratná kaucia: 200,00 €
Spotrebované energie sa platia samostatne.
Poznáte toto ubytovanie? Boli ste tu ubytovaní? Neváhajte a podeľte sa s ostatnými..
Autobusová zastávka: Hostinec Kukučka
Vlaková stanica: Podbrezová
Obchod: 8 km
Reštaurácia: 300 m

Aktivity v okolí


Letné kúpanie Letné kúpanie
Člnkovanie Člnkovanie
Lyžovanie Lyžovanie
Turistika Turistika
Hubárčenie Hubárčenie
Bežkárske trate Bežkárske trate
Jazdenie na koňoch Jazdenie na koňoch
Rybárčenie Rybárčenie
Cyklistické trate Cyklistické trate
Golfové ihrisko Golfové ihriskoTuristické atrakcie v okolí


Lyžiarske stredisko Krpáčovo lyžovanie v obci Dolná Lehota418 m
Golfové ihrisko Gray Bear Tále iné atrakcie v obci Horná Lehota (okres Brezno)3,1 km
Lyžiarske stredisko Tále Ski lyžovanie v obci Horná Lehota (okres Brezno)3,1 km
Prírodné kúpalisko Tále kúpanie v obci Bystrá (okres Brezno)3,8 km
Bystrianska jaskyňa jaskyne v obci Bystrá (okres Brezno)4,9 km
Ski Centrum Mýto lyžovanie v obci Mýto pod Ďumbierom5,9 km
Lyžiarske stredisko Chopok Juh lyžovanie v obci Bystrá (okres Brezno)7,1 km
Kúpalisko Podbrezová kúpanie v obci Podbrezová7,3 km
Poľana turistika v obci Demänovská Dolina8,4 km
Chopok turistika v obci Demänovská Dolina8,6 km
Výhľad z Ďumbiera turistika v obci Mýto pod Ďumbierom9,8 km

nahlásiť chybu