Informácie pre ubytovateľov


“Som veľmi spokojná s Vašou stránkou. Ozývajú sa mi viacerí ohľadne stránky, ale skúsenosti mi stále hovoria - Vaša je najlepšia...”

p. Anna, privát Buček
  1. Koľko ma bude prezentácia stáť?
  2. Ako mám vedieť, že sa mi registrácia oplatí?
  3. Už som registrovaný. Ako si upravím svoju prezentáciu?
  4. Ako môžem ešte vylepšiť prezentáciu svojho ubytovania?


1. Koľko ma bude prezentácia stáť?


Prezentáciu na Uby.sk si môžete vyskúšať na 20 dní úplne zadarmo. Takto si overíte, či sa Vám prezentácia naozaj oplatí a bez zbytočných nákladov spropagujete svoje ubytovanie. Po skončení skúšobnej doby prezentácie na Uby.sk budete mať v prípade záujmu na výber z troch platených balíčkov:

ŠTART
ŠTANDARD
EXTRA
jednoduchá prezentácia, vhodná pre regióny s minimálnou konkurenciou štandardná prezentácia, vhodná pre každého najlepšia prezentácia, vhodná pre lokality s vysokou konkurenciou pre extra zvýraznenie
max. 7 fotografí max. 16 fotografií max. 16 fotografií
bez WWW odkaz na Vašu WWW
(SEO efekt)
odkaz na Vašu WWW
(SEO efekt)
poradie vo výsledkoch až za ostatnými zariadeniami poradie vo výsledkoch pred zariadeniami s balíkom Štart vždy medzi prvými pozíciami vo výsledkoch
(poradie vo výsledkoch v rámci balíkov pravidelne rotuje)
Zvýraznenie vo výsledkoch značkou TOP

Zariadenie je zobrazené na hlavnej strane portálu.
37 € / rok
66 € / 2 roky
27 € / 6 mesiacov
19 € / 3 mesiace
59 € / rok
106 € / 2 roky
39 € / 6 mesiacov
29 € / 3 mesiace
137 € / rok
246 € / 2 roky
99 € / 6 mesiacov
67 € / 3 mesiace
zaregistrovať ubytovacie zariadenie na Uby.sk


2. Ako mám vedieť že sa mi to oplatí?


Registráciou svojho zariadenia ponúknete Vaše zariadenie našim takmer 1500 návštevníkom denne. Ponúkame Vám výborné pozície vo vyhľadávačoch. Vyskúšajte si Google.sk na frázy ako ubytovanie, ubytovanie na slovensku a pod. Vďaka kvalite našej stránky ju rado používa na vyhľadávanie ubytovania množstvo ľudí, čo pre Vás znamená možstvo potenciálnych klientov.

Pre hlbšie zváženie Vášho internetového marketingu Vám odporúčame článok Ako pridať ubytovanie na internet a nevyhodiť pri tom peniaze.3. Už som registrovaný. Ako si upravím prezentáciu?


Svoju prezentáciu si môžete upraviť po prihlásení sa pomocou Vášho e-mailu a hesla, ktoré ste zadávali pri registrácii.4. Ako môžem vylepšiť prezentáciu svojho ubytovania?


Dobrý text dokáže spraviť z neúspešnej prezentácie úspešnú. Dobrý text predáva a zvyšuje obsadenosť. Návštevníci portálu čítajú len to, čo im prináša nejakú hodnotu a v prípade prezentácie ubytovacieho zariadenia sú to informácie, ktoré im pomôžu lepšie si vybrať z väčšinou naozaj širokej ponuky. Pripravili sme pre Vás užitočný návod ako napísať úspešný popis ubytovacieho zariadenia.